Na sprzedaż lokal mieszkaniowy o powierzchni użytkowej 18,65 m2, znajdujący się na I piętrze kamienicy w Chełmnie, przy ul. Klasztornej.
Mieszkanie po kapitalnym remoncie, oddane do użytkowania w 2018 roku.
Lokal stanowi jeden przestronny pokój
z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc.
Ogrzewanie elektryczne z energooszczędnych paneli grzewczych z elektronicznym termostatem i możliwością regulacji temperatury poprzez WiFi.
Ogrzewanie wody użytkowej z bojlera elektrycznego.
Lokal czysty, nie wymagający wkładu finansowego. Stolarka drzwiowa i okienna po wymianie, ściany ocieplone z hydroizolacją.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska ( 7m2) oraz udział 1865 / 41633 w gruncie i możliwość korzystania z suszarni na strychu.
Czynsz do zarządcy - ok. 180zł (w tym woda, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, opłata eksploatacyjna , itp. )
Bardzo niskie koszty utrzymania mieszkania, prąd wraz z ogrzewaniem w okolicy 100-150 zł/mc.
Do lokalu doprowadzona jest instalacja gazowa !
W mieszkaniu wykonano:
Poszczególne wymiary pomieszczeń:
W najbliższej odległości:
Rynek - 100m
Kościół - 50m
Szkoła - 50m
Szpital - 400m
Supermarket - 300m
To mieszkanie możesz mieć w kredycie już za ok. 360 zł/mc !!!
Nieodpłatnie pomagam w uzyskaniu kredytu hipotecznego w atrakcyjnych warunkach !
Bardzo niskie koszty eksploatacji mieszkania !
Więcej informacji udzielę telefonicznie lub w biurze nieruchomości przy ul. Grudziądzkiej 18.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Doradca odpowiedzialny za ofertę
Zapytaj o ofertę