O nas

Biuro powstało w celu zaspokojenia Państwa potrzeb w zakresie pośrednictwa przy obrocie nieruchomościami. Współpracując z nami otrzymujecie Państwo kompleksową usługę z zakresu kupna, sprzedaży, najmu, zamiany nieruchomości oraz doradztwo inwestycyjne. Wieloletnie doświadczenie i sukcesy na rynku nieruchomości pozwala nam wykonywać usługę w najwyższej jakości !

Współpracując z nami zyskujesz:

 

  • Profesjonalną wiedzę i narzędzia Nasi pośrednicy posiadają dostęp do zaawansowanych analiz rynkowych, które umożliwiają odpowiednie przygotowanie oferty dopasowanej do aktualnych wymogów rynku.
  • Szybszą sprzedaż Profesjonalne i kompleksowe działanie oraz wiedza rynkowa minimalizuje czas sprzedaży nieruchomości.
  • Wsparcie z wielu dziedzin Pracownicy biura posiadają niezbędne kwalifikacje z zakresu prawa, negocjacji, doradztwa finansowego oraz psychologii.
  • Przygotowanie nieruchomości  Uporządkowanie oraz zmiana dekoracji nieruchomości zwiększa jej wartość i skraca czas sprzedaży nawet o 40%!
  • Doświadczenia i skuteczności Nasi pośrednicy to osoby doświadczone, posiadające sukcesy w zakresie skutecznego obrotu nieruchomościami
  • Oszczędność czasu Przygotowujemy sprzedaż sami ! Zaczynamy od stworzenia oferty, promocji oraz weryfikacji i uporządkowania stanu prawnego ! Nie musisz się martwić wycieczkami po urzędach i innych instytucjach, masz od tego nas !
  • Bezpieczeństwo Każdy pośrednik naszej firmy to osoba godna zaufania, odpowiedzialna za Twój majątek, dodatkowo objęta przez nas ubezpieczeniem OC !
  • Znajomość rynku Nasi agencji codziennie obserwują i analizują rynek, by służyć odpowiednim doradztwem przy sprzedaży nieruchomości.
  • Maksymalizację zysku Powierzając nam swoją nieruchomość masz gwarancję uzyskania najkorzystniejszej oferty transakcyjnej !

 

 

Zapraszamy do wizyty w naszym biurze! 

Gołębiewski Nieruchomości
ul. Grudziądzka 18
86-200 Chełmno
tel. 667-228-857
tel. 783-199-089

Hubert Gołębiewski

Hubert Gołębiewski

licencja: 21578

hubert@golebiewski.net

tel.: 667-228-857

Joanna Madej

Joanna Madej

joanna@golebiewski.net

tel.: 783-199-089

Paulina Wyrębska

Paulina Wyrębska

paulina@golebiewski.net

Napisz do nas

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.